egzotique handmade lingerie

Egzotique kūrybos filosofija pasižymi subtilaus seksualumo atskleidimu, tačiau nepaisant to, jog esame už natūralų, nestandartinį moters grožį, norime pasidalinti keletu suknelių siuvimo “tips and tricks”.
Kurdamos rūbų modelius remiamės tam tikra filosofija ir jausmu, todėl tikime, kad dauguma ateinančių pas mus moterų ir merginų yra pasitikinčios savimi arba yra savęs priėmimo kelyje. Mūsų kūrybos braižas pasižymi laisve bei neįpareigojančiomis formomis, todėl tai ir stengiamės perteikti šią ypatingą dieną mūsų klientėms.
Vestuvių metas yra ne tik džiaugsmingas, bet taip pat kelia ir nerimo, todėl savo kūryba norime prisidėti ir užtikrinti laisvę ir patogumą, kuris atsispindėtų ne tik išorėje.
Toks ir yra mūsų pagrindinis tikslas – kad moteris jaustųsi ne tik gražiai, bet ir laisvai bei patogiai. Prieš pradedant suknelės pasirinkimo ar siuvimo procesą, reikia įvertinti, t.y išmatuoti kūno proporcijas. Tai padės rasti linijas, kurias koreguojant galima padėti suformuoti suknelę taip, kad būtų gaunamas maksimaliai kokybiškas rezultatas. Dėl šios priežasties mes norime pasidalinti keliais patarimais, kurie gali būti naudingi siuvantis suknelę pačiai ar dvejojant dėl tam tikrų detalių pasirinkimo.
Manome, jog mažose detalėse slypi visa esmė, todėl dabar keletas realių, mūsų pavyzdžių..

• Susidūrėme su klientės noru – vakarinės dalies prisegamas sijonas iki kelių.
Kaip jau žinote, vakarinėje dalyje tenka daugiau judėti, vyksta šokiai ar kitoks, intensyvesnis veiksmas, todėl judesiai turi būti nevaržomi.
Klientės girnelės – t.y priekinė kelio sąnario dalis, yra labiau atsikišusi į priekį. Dėl šios priežasties, esant stambesniems keliams, labai svarbus sijono ilgis kelio sąnario dalyje, todėl 3-5 papildomi centimetrai žemiau nuo kelio sąnario suteikia blauzdoms dailią liniją, jos vizualiai pailgėja.

Klientės noras – išformuoti liemenį sukuriant smėlio laikrodžio formos siluetą.
Sprendimas – ryškinti liemenį, gaubiant juosmenį naudojamu suknelės audinio diržu.
Suknelės modelis laisvas, virš liemens bei klubų sričių audinio palikta daug, todėl prie tokio modelio neapkraunant vaizdo siūlome ir 4-5 cm dirželį.
Kuo platesnis dirželis, tuo išraiškingiau pabrėžiamas liemuo.

Klientės noras – slėpti rankas platesnėmis rankovėmis, tačiau rodyti pečius bei raktikaulį. Parinktas suknelės modelis gana laisvas, tačiau tuo pačiu suteikiantis grakštumo tam tikrose vietomis audinį glaudžiant prie kūno.
Sprendimas – V formos (gylis nustatomas pagal krūtinės dydį bei patogumą), plonos petnešėlės ir nuo jų žemiau pečių prasidedančias laisvo kritimo rankoves. Šiuo atveju taip pat buvo siuvami platūs, prigludę rankogaliai, tam, kad išryškintume plaštakos grakštumą.
Išryškintas raktikaulis, pečiai bei plaštakos.

Klientės noras – paslėpti rankas plačių rankovių pagalba, tačiau rodyti pečius bei raktikaulį. Parinktas suknelės modelis gana laisvas, tačiau tuo pačiu suteikiantis grakštumo tam tikrose vietomis audinį glaudžiant prie kūno.
Sprendimas – V formos (gylis nustatomas pagal krūtinės dydį bei patogumą), plonos petnešėlės ir nuo jų žemiau pečių prasidedančias laisvo kritimo rankoves. Tokiu atveju taip pat buvo siuvami platūs, prigludę rankogaliai, tam, kad išryškintume plaštakų grakštumą.
Išryškintas raktikaulis, pečiai bei plaštakos.

Klientės noras – vizualiai paslėpti siaurus klubus, suformuoti moteriškesnę figūrą.
Sprendimas – raukta apatinė dalis iš dvigubai didesnio audinio kiekio, pritvirtinama prie diržo, fiksuojančio liemenį ir sukuriančio platensių klubų formą.

Klientės noras – slėpti pilvo dalį, išryškinti kojas.
Sprendimas – viršutinė dalis formuojama iš daug raukinių lengvo šifono, laisvo silueto, optiškai prailginanti V formos iškirptė. Ties viduriu šlaunies platus skeltukas per vidurį, atidengiantis pilnai kojas ir subalansuojantis pilną suknelės vaizdą, kurios viršus turi pagrindinį “svorį” ir akcentus. Šonuose ir gale kelių aukštų šifoniai balkonai su šleifu.

Klientės noras – prailginti kojas, paslėpti neproporciškai ilgesnę viršutinę kūno dalį.
Sprendimas – formuojama ilga suknelė aukštu liemeniu, tarp liemens ir apimtim po krūtine, aukštas šoninis skeltukas. Viršutinė dalis ovalios formos.

Nusprendėme aptarti būtent šiuos suknelių siuvimo aspektus, kadangi tai dažniausiai pasitaikančios užklausos. Tačiau, norime priminti, kad sprendimo būdų yra ir daugiau. Kūrėjo tikslas jų ieškoti ir rasti. Kiekviena moteris yra unikali, todėl nepraraskite motyvacijos surasti geriausiai SAU tinkantį sprendimą. Tam, kad tokią svarbią dieną jaustumetės ypatinga.

NEMOKAMAS pristatymas nuo 130€

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.