egzotique handmade lingerie

egzotique plečia savo kūrybos ribas ir nuo šiol galės pasirūpinti kiekvienos mūsų braižui prijaučiančios moters proginiu įvaizdžiu.

Jau praėjo šešeri metai, per kuriuos dirbome ne tik su apatinio trikotažo užsakymais, bet ir prisidėjome prie naktinių, apatinių komplektų, aksesuarų kūrimo nuotakoms. Dalis šios kūrybos taip pat vyksta kartu su klientėmis į tolimiausius pasaulio kampelius, medaus mėnesiui praleisti. Tad prisilietimas prie vieno iš svarbiausių gyvenimo momentų mums nėra svetimas.

Kartu mes tikime, kad kiekvienas pokytis turi savo priežastį bei ateina savu laiku. Noras siūti ne tik apatinį trikotažą mintyse gyveno jau seniai, tačiau imtis šios veiklos pritrūkdavo drąsos.
egzotique suknelių idėja kilo iš noro išreikšti savo kūrybą už miegamojo durų ribų bei realizuoti save naujoje srityje. Ir šis jausmas buvo stipresnis už baimę pradėti.

egzotique turi ryškų savo braižą, viziją ir jausmą. Turime daug idėjų, kurias nekantraujame įgyvendinti kartu su Jumis.

Ypatingą padėką už paskatinimą skiriame visoms klientėms, draugėms bei artimiesiems.Jaučiame, kad artėjantis sezonas bus jaudinantis ir tariame didelį ačiū visoms pirmosioms 2020 nuotakoms, su kuriomis jau gimsta pirmosios suknelės.
Visas užklausas ir vizitus priimame bei registruojame 2020 sezonui. ♡

2019.08.08 Pirmoji vestuvinė suknelė

Foto : Monika Rukaitė

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.