egzotique handmade lingerie

Visada stengėmės pagalvoti apie kiekvieną, pačią smulkiausią detalę susijusią su mūsų preke. Galbūt todėl taip sėkmingai mūsų produkcija dažnu atveju tampa dovana.
Labai džiaugiamės galėdamos prisidėti prie ypatingų progų, akimirkų, todėl tokiais atvėjais visada stengiamės pasiūlyti DAUGIAU.
Daugiau, turime omenyje ne kiekį, o turinį. Mūsų online parduotuvėje užsisakyti galima įprasta tvarka, suasmeninti siūlome tam tikrus gaminius nurodant papildomus savo kūno išmatavimus arba prekės parametrų pageidavimus.
Dalį užsakymų priimame paprastuoju ir visiems patogiu būdu – žinutėmis facebook, instagram, o kartais ir el. pašto paskyrose. Tokiu atveju turime išskirtinę galimybę papasakoti apie galimas platesnias produkcijos variacijas. Labai dažnai kuriame komplektus. Komplektus nuotakoms ir ne tik. ♡

<<Asortimentas nuotakai >>

Komplektai būna labai įvairūs, sudaryti iš skirtingų prekių kategorijų. Pavyzdžiui pasirinkus patinkantį naktinių modelį ir norint chalato arba apatinių, mes galime pasiūti viską suderintai, naudojant tuos pačius naktinių nėrinius. Tokiu atveju gauname unikalų tarpusavyje derantį komplektą į kurį įeina atskiri du, trys arba daugiau gaminių.
Pvz.: klientės pasirinkimas nuotakos rytui – šilkinis chalatas, V iškirptės šilkiniai naktiniai bei keliaraištis. Viskas su natūralaus sidabro graviruotomis emblemomis. Labiausiai patikusius naktinių nėrinius naudojome ant chalato kraštų bei iš jų pasiuvome keliaraištį.

P.S. konsultuojame kiekvieną laisvą minutę 24/7, tad užklausų, klausimų laukiame jums patogiu būdu!

PROCESAS

inicialai (sidabras 925)

įpakavimas

NEMOKAMAS pristatymas nuo 130€

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.