egzotique handmade lingerie

Pajautėme, jog atėjo metas trumpai papasakoti apie tai, kokiomis pamatinėmis vertybėmis vadovaujamės savo kūryboje bei apie ką yra egzotique.
Šiandien mūsų veiklą žinančių ir ją sekančių bei mus pažįstančių asmeniškai yra išties nemažai. Tačiau pastebėjome, kad pradėjus naują veiklos sritį – siuvant vestuvines, progines sukneles atsiranda daugiau užklausų iš naujai mus atradusių žmonių. Dėl to norisi plačiau papasakoti apie save – taip atsakant į tam tikrus klausimus.
egzotique yra rankų darbo, riboto leidimo moteriškas apatinių rūbų prekinis ženklas. Šį pavasarį minėsime 7-ąjį gimtadienį, o šie metai buvo savotiškas restartas pradėjus kurti vestuvines, progines sukneles..bet dabar nuo pradžiu.

Apatiniai rūbai
Mūsų apatinių rūbų linijos gaminiai yra riboto leidimo. Kiekvieną užsakymą siuvame atskirai pagal gautus išmatavimus.
Tam tikri naudojami audiniai, nėriniai yra reti, jų pagaminama mažais kiekiais, todėl tam tikrus modelius matote rečiau. Kitus mūsų kūrinius matote tik instagram’e – tai yra specialūs užsakymai, kurie yra vienetiniai, būtent dėl šios priežasties jie nenugula mūsų lentynose.

Kodėl mes neturime stock’o?
Taip gavosi nuo pat pradžių, kuomet didelio plano mes neturėjome. Buvo 2013 ir turėti stock’o, kurį būtume įsipareigojusios parduoti taikant akcijas ir kitas pardavimus skatinančias priemones neatrodė patrauklus variantas. Pačios esame rinkoje tos pirkėjos, kurios stengiasi apsvartyti visus savo prikinius, nebūti emociškai prigautos specialių pasiūlymų ir neprisipirkti to ko nereikia. Pasisakome už mažiau, bet kokybiškiau. Tuo vadovaujamės vystant ir egzotique.
Turime nepakeičiamą komandą su kuria visuomet darbuojamės ties individualiais užsakymais, todėl galime daugiau pasiūlyti kiekvienai klientei ir taip užmegzti artimesnį ryšį.
Kiekvienas artimesnis kontaktas su kliente mus motyvuoja bei leidžia suprasti, jog judame tinkame linkme, o tai padeda greičiau tobulėti.
Jaučiame, kad kuriame išskirtinį bei pridėtinę vertę turintį produktą, todėl labai vertiname kiekvieną klientą, kuris pasirenka egzotque.

Suknelės
Platesnę suknelių siuvimo pradžios istoriją galite rasti čia.
Darbas su nuotakomis buvo įprastas siuvant individualius užsakymus vestuvėms..Tarp jų budavo įvairios specifikos produktų – lengvų siluetų suknelės, spec. bodžiai, rūbai fotosesijoms.
Palaipsniui spėjome išsigryninti ir realizuoti savo stilių, idėją bei viziją. Suknelių kategorija ryškiai išsiskyrė nuo to, ką rodėme ir ką komunikavome visus šešis metus viešoje erdvėje, todėl jautėme didelę atsakomybę ir ilgai svarstėme apie šios krypties iškomunikavimą garsiai.
Vedinos didelio noro išreikšti savo kūrybą už miegamojo durų ribų plačiau bei realizuoti save naujoje srityje nugalėjo visas dvejonės.

Daugiau kasdienybės užkulisių, darbų bei pranešimų visada rasite mūsų Instagram @egzotiqueofficial paskyroje, ”storiuose”, sekite – draugaukime. ♡

NEMOKAMAS pristatymas nuo 130€

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.