egzotique handmade lingerie

Nuotakų kategorija egzotique dirbtuvėse atsirado labai organiškai.
Pradėjus egzotique 2014 metais, ne už ilgo pradėjome gauti užklausų personalizuotiems užsakymams. Visi tokio tipo užsakymai būdavo unikalūs, kadangi net pačias smulkiausias detales derindavome drauge su būsimomis nuotakomis.
Kurdavome pilnus derinius, kurie keliaudavo kartu su nuotakomis į fotosesijas, į tolimiausius pasaulio kraštus medaus menesiui.
Tai būdavo deriniai nuo iki. Chalatai, pižamos, naktiniai, apatiniai, keliaraiščiai, bodžiai.
Viskam vystantis labai natūraliai, laiko ir dėmėsio aiškiai komunikacijai apie tai neskyrėme, todėl pagaliau nusprendėme trumpai papasakoti kaip šis individualaus siūvimo procesas vyksta.


Trukmė.
Įprastai užsakymus pasiuvame per 10 d.d. ne šventiniu laikotarpiu. Nuotakoms taikomas įprastas terminas, tačiau neretai nuotakoms ruošiantis užklausas gauname gerokai anksčiau. Tai gali būti mėnesis ir daugiau iki svarbios dienos. Trukmė gali ir kisti, priklausomai nuo mūsų užimtumo, tad terminas gali būti ir greitesnis. Ekstra užsakymą esame pasiuvusios ir per parą laiko, tad visada ir tikimybė, kad galėsime pagelbėti skubančioms.
Susitikimas.
Susimatome Vilniuje, įsikūrusioje mūsų studijoje. Įprastai individualiems užsakymams skiriame ilgesnius susitikimus, trunkame iki 1 valandos, kol išsirenkame norimą audinį, rūbo pasiuvimą, prisideriname nėrinius bei išsimatuojame.
Užsakymo pridavimas.
Užsakymo stengiames niekuomet nepriduoti likus vienai dienai iki svarbios dienos, išvykimo ir pan., stengiamės sutarti, pasimatuoti prieš atiduodant, kad dėl viso ko visada būtų ekstra laiko minimalioms korekcijoms.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.