Užfiksuotos akimirkos – vienas iš Aistės primatavimų.
Itališko stiliaus vestuvinis įvaizdis, kurtas kartu išpildant visą vestuvių dienos viziją. Pasirinktas audinys – vientisas matinis atlasinis šilkas, sunkesnės gramatūros – suknelės rankovių bei prekio ir nugaros standesniam formavimui. Lengvas ir romantiškas puošnumas išlaikant subtilumą ir minimalizmą. Šilkinės tekstūros suknelė su šleifu ir plačiomis rankovėmis, suformuotu liemeniu, jūros kriauklės motyvų klostės priekyje ir gale.  Pilnai dengiant rankas ir kojas sijonu su šleifu, buvo pasirinkta atvira nugara ir priekis išlaikant subalansuotą proporciją. Papildoma detalė – platus, iki žemės surišamas kaspinas gale.

Vidinėje pečių pusėje prisiūtos kilputės apatinio formuojančio bodžio petnešoms – tam, kad suknelės pečiai nesmuktų bei pačioms petnešoms paslėpti.

Pasirinkti vestuviniai aksesuarai – šilkinis pieno spalvos keliaraištis, puoštas gėlėtu su taškelių motyvais medvilniniu nėriniu, tikro sidabro inicialai su būsima pavarde. Priderintos šilkinės kelnaitės, siūtos derinant tą patį medvilninį nėrinį.

Esame be galo laimingos prisidėdamos prie vienų iš svarbiausių mūsų bendraminčių moterų švenčių, galėdamos kurti drauge ir įgyvendinti savo idėjas.


Užklausos, konsultacijos rezervacija :
egzotiqueofficial@gmail.com,
+37064638463, +37064852562

NEMOKAMAS pristatymas nuo 130€

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.