egzotique handmade lingerie

Domėjimasis mados pasaulio istorija yra neatsiejama mūsų profesijos dalis, kuri be galo įkvepia bei atskleidžia mūsų kūrybinį potencialą. Ypatingą vietą egzotique širdyje užima baroko epocha ir jo boheminė atšaka.

Bohemiško baroko nuotakos suknelė – pasiūta iš ypatingai minkšto ir lengvo natūralaus krepinio šilko, kuris suteikia tobulą klosčių ir ”balkonų” kritimą, sukuria rafinuotą vaizdą ir priduota visam įvaizdžiui neišdildomos prabangos ir elegancijos. Priekis susisagsto šilkinėmis sagutėmis ant kilpų. Bohemiška suknelė turi papildomą apatinę šilko suknelę, kuri yra nepritvirtina ir gali būti dėvima atskirai, derinant su kitais įvaizdžiais ar net miegui.

egzotique kurta romantiška natūralaus šilko suknelė, išpildanti visų ypatingų švenčių įvaizdį – vestuvių, krikštynų, metinių, ar kitų svarbių įvykių, o gal net medaus mėnesio atostogų romantiškas įvaizdis egzotinėje kelionėje?

Po vestuvių šventės suknelės įvaizdis gali būti derinamas ir drąsiam įvaizdžiui mieste, avint grubesnę aulinę avalynę, kažkuriam ypatingam vakarui, visiškai laisvai ir meniškai sielai.

Suknelės sukurtas modelis universaliai dera prie daugelio šventinių aplinkų, ar tai būtų gamta – miškai, sodai, laukai, paplūdimiai;
ar miestas – terasos, dvarai, salės.

Dėl individualių suknelių užsakymų prašome rašyti užklausas arba kreiptis: egzotiqueofficial@gmail.com, +370 (646) 38 463, +370 (648) 52 562.

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.