egzotique yra kūrybos studija, pristatanti rankų darbo moterišką apatinį trikotažą, viršutinius rūbus bei vestuvinius įvaizdžius. Savo produkcijoje pateikiame precižišką požiūri į rūbus, didelį dėmesį skiriame kokybei bei smulkioms detalėms. Didžioji dalis mūsų produkcijos yra riboto leidimo, dėl naudojamų kruopščiai atrinktų vienetinių medžiagų bei nerinių, todėl gaminiai yra skirti tai vertinančioms ir ūnikalumo ieškančioms moterims.
Minimalistinio braižo, sofistikuoti nuotakų įvaizdžiai yra nuotakų linijos pagrindas. Vestuvinių suknelių kolekcija atstovauja kitokį, šiuolaikinį ir kontrastingą požiūrį į kitokį meilės dienos šventimą, yra dedikuota moderniai moteriai.
egzotique sukūrėme ir tebekuriame vedamos didelio malonumo, vadovaudamosios savo idėja, kad moters seksualumas nebūtinai tūri būti išreiškiamas banalia jo forma. Tikime, kad kiekviena mus atradusi moteris, atras ir dalelę saves mūsų kūryboje.

egzotique
egzotique

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

Skiriame didelį dėmesį individualumui, tai viena pagrindinių vertybių mūsų veikloje. Tikime, kad moters grožio neapibrežia standartinės dydžių lentelės, todėl viena iš esminių egzotique darbo principo dalių yra
galimybė pasisiūti moterišką apatinį trikotažą pagal asmeninius išmatavimus. Prie apatinio trikotažo gaminių rasite jų aprašymus bei galimybę pažymėti savo kūno išmatavimus. Jeigu domina specifiniai parametrai, prieš pateikiant užsakymą prašome susisiekti su mumis.
Renkantis dovaną bei nežinant tikslių išmatavimų siūlome rinktis standartinį dydį. Taip pat siūlome rinktis neribotos sumos dovanų kuponą, kurio pagalba padovanosite pasirinkimo laisvę.
Daugiau informacijos apie užsakymo paruošimą.
SĄLYGOS-GAMYBA

KONTAKTAI

Elektroninės parduotuvės užsakymai :
egzotiqueorders@gmail.com

Suknelių užklausos ir kiti klausimai :
egzotiqueofficial@gmail.com

Skambinkite :
+370 (646) 38 463 ; +370 (648) 52 562

Studija :
Jakšto g. 9 – 328 kab., Vilnius, Lietuva
*prieš atvykstant būtina rezervuoti laiką

Partneriai
„Monique Boutique “ CHICAGO, 520 N Michigan Ave, Illinois
egzotique

Copyright © 2019 egzotique.lt  All rights reserved.

Add to cart
egzotique handmade lingerie

NAUJIENLAIŠKIS

Viskas kas svarbu. Išankstinės naujienos. Naujausios diskusijos ir įvykiai. Atvirų durų dienos.